во , ,

30 Смешни Инстаграм VS. Реалност споредби

„Совршените“ фотографии кои непрекинато никнуваат на Instagram најчесто се резултат на планирани пози, добро осветлување, десетици неуспешни обиди и малку или многу Фотошоп.

Приклучувајќи се кон трендот за споделување на искрени фотографии, оваа блогерката објавува фото-споредби на кои е прикажана реалноста зад атрактивните фотографии.

Што мислиш?

10 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Мујо и Хасо останале без пари, криза, па решиле да ограбат еден стан…

Две семејства, од Земјата и од Марс, биле големи пријатели…