во , , ,

30 Трикови кои ги користат професионалните фотографи за да постигнат интересни ефекти

Не ви треба фенси опрема за да направите волшебни фотографии, само малку креативност и вежбање.

Што мислиш?

26 Поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Возач се изнасмеал кога здогледал камион на патот, погледнете каков „товар“ пренесувал

Милорд, треба да Ви признам нешто. Јас не сум девствена!