во , ,

30 Урнебесни “Oнлајн шопинг” фејлови

Од погрешни големини до погрешни нарачки, овие шопинг “фејлови“ би можеле да ве натераат да бидете повнимателни следниот пат кога ќе посакате нешто да нарачате од интернет.

Што мислиш?

16 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

А Драге да си частиш, купија си точак!

31 Неверојатни примери на 3D улична уметност