во , ,

30 Фотографии од овошје и зеленчук што личат на други работи

Супер Попуст -25%!

Што мислиш?

27 Поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Трпе се оженил со Трпана, се вселиле во нов стан и почнале да уживаат во медениот месец. И така секоја вечер од станот се слушале…

Трпе и Трпана отишле кај на Трпана мајката на гости. Бабата ги послужила со мезе…