во , ,

31 Смешни илустрации прикажани само во еден кадар

Кога цртате стрипови, можете да поминете часови во создавање бројни фрејмови и елаборирање приказни – но понекогаш еден фрејм е повеќе од доволен.

Што мислиш?

22 Поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Што работиш? Јас сум Personal assistant of the executive technical head manager…

18 Трикови од хотелите кои прават сѐ за гостите да дојдат повторно