во ,

33 Урнебесни стрипчиња со неочекувана завршница

Стрипови полни со смешни пресврти и неочекувани завршетоци.

Што мислиш?

8 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Фотограф го сликал овој прозорец цели 12 години до неговиот последен момент

Мујо и Хасо останале без пари, криза, па решиле да ограбат еден стан…