во , , ,

34 Илустрации прикажуваат што ако Дизни универзумот беше погоден од Корона вирусот

Во овие илустрации во кои главни ликови се познатите карактери на Дизни, 38-годишниот уметник ‘Aldoarts’ ја прикажува нивната борба со пандемијата.

Што мислиш?

9 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

22 Смешни фотографии од мачки кои ги украле креветите на кучињата

50 Несреќни луѓе кои имале навистина лош ден