во ,

38 Иновативни анти-корона вирусни решенија кои изгледаат малку сомнително

Овие анти-вирусни решенија колку и да изгледаат креативно и “ефикасно”, сепак оставаат мала доза на сомнеж. 🙂

Што мислиш?

10 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Нов тренд: Жени споделуваат слики облечени во венчаници додека седат дома

Францускиот уличен уметник ги трансформира здодевните згради низ целиот свет во уметнички дела