во , ,

40 Фотографии фатени во вистинскиот момент

Без разлика дали се работи за години искуство како професионален фотограф или глупава среќа, дел од секундата може да направи разлика помеѓу иконска фотографија и тотален фејл.

Што мислиш?

7 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

15 Ситуации кога очекувањата и реалноста не се совпаѓаат

28 Готварски фејлови кои професионалните готвачи не би ги простиле