во ,

4G VS. 5G Интернет брзини

Што мислиш?

11 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

„Хуавеј“ по суспензијата од „Гугл“

Дејтот се одвива според планот…