во , ,

5 Илустрации покажуваат како се однесуваме кога сме пијани VS. Како мислиме дека се изгледаме

Веројатно помалку интересниот дел е кога некој ни раскажува како сме си поминале. Тогаш сме во толкаво неверување што едноставно не можеме да си поврземе дека личноста за која што се зборува сме самите ние.

Што мислиш?

1 поен
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Дете, дај папгајка, гледај и учи…

25 Слики кои ги прикажуваат секојдневните проблеми и маки на леваците