во

50 Неверојатни 3D тетоважи кои ќе ве натераат да погледнете два пати

Дури и ако не сте многу заинтересирани за тетоважи, многу е тешко да не бидете импресионирани од уметноста на Џеси Рикс – талентиран уметник за тетоважи од Њу Хемпшир.

Џеси користи сенки и геометриски форми, главно квадрати и пентагони, за да создаде импресивни оптички илузии кои откриваат огромни нови светови под човечката кожа.

[button color=”red” size=”big” link=”https://www.navalica.com/50-neverojatni-3d-tetovazi/2/” icon=”” target=”false”]Следна Страница[/button]

Што мислите?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Кога ќе и ја дадеш колата на жената

Злато ќе дојдам да те соберам околу 8…