во , ,

62 Илустрации од нашите омилени ликови кои сигурно ќе ви го расипат детството

Илустраторот Ед Харингтон создава серија слики кои можат да ги уништат некои од вашите најдобри спомени од детството. Харингтон ги зема нашите омилени филмски и цртани ликови за и се обидува да претпостави што прават кога не се на работа, откривајќи ги нивните тајни приватни животи.

Што мислиш?

-11 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

11 Љубовни илустрации кои ќе ги разберат само оние во долги, здрави и среќни врски

Инстаграм ѕвездата која преку ноќ загуби 70.000 следбеници