во ,

7 Фотографии докажуваат дека Меган Маркл копира сцени од холивудските филмови за да прикаже живот-бајка

Последната фотографија со која Меган ја најавува втората бременост е како сцена од филмот Notting Hill каде бремената Џулија Робертс лежи на коленото на Хју Грант.

Парот има позирано под чадор како сцена од филмот Four Weddings And A Funeral.

Хари очигледно ја прифаќа играта на Меган, која како и Пепелашка го пронајде својот принц, во 2018 година.

На фотографиите со кои ја најавија свршувачката во 2017 година, Меган и Хари позираат како сцена од филмот Love, Actually.

Фотографијата каде Меган му чита на Арчи е како сцена од филмот Baby’s Day Out.

Очигледно во овој однос Меган контролира сѐ, се заклучува во статијата на магазинот The Sun, иако сепак ова може да се само случајности. Што мислите вие?

Што мислиш?

25 Поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Сопругот ја злоупотребувал, ја викал „дебела и грда“ – го оставила, го тужела и ослабела 50 килограми

11 Фотографии ја покажуваат чудната страна на животот во Германија