во , ,

7 Фотографии кои ќе ве вратат во детството: Вака изгледаше домот на секоја баба

Дали се сеќавате на оние бомбони од јагода кои бабите секогаш нѝ ги даваа, а никогаш сами не би посегнале по нив во продавница?

„BuzzFeed“ направиле галерија од фотографии со работи што може да се најдат во куќата на секоја баба, па подгответе се за носталгично патување во детството.

1. Ваков часовник

Реклама

2. Прибор за јадење

3. Керамички фигури

4. Ваков сад за леб

5. Не, внатре нема кекси

6. Навистина, знае ли некој каде се купуваат овие бомбони или само бабите имаат тајна продавница?

7. Шкаф полн со вакви предмети


Кул Маици: -20% Попуст
Бесплатна достава над 2000 ден.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Смешни фотографии од веридба со неочекуван пресврт

Пикси и Брут: Преслатки стрипови што веднаш ќе ви го разубават денот