во ,

8 Класични уметнички слики за време на карантин

Оваа уникатна серија Шпанскиот уметник Хозе Мануел Балестер насловена како „Скриени места“ изгледа прилично вознемирувачка без луѓето за кои знаеме дека треба да бидат таму и ни дава друг агол да го погледнеме светот за време на карантинот.

Што мислиш?

9 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

46 од Најпознати мемиња фаци Некогаш VS. Како изгледаат денес

Дечко и дозволува на својата девојка фризерка да експериментира со неговата коса за време на карантинот