во ,

Ало, добар ден, мојот син е болен…

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Тагни некоја френдица

За паровите со заеднички профил на фејсбук