во

Читам ова “CV – to” на жена ми…

Што мислиш?

3 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Што ако Мистер Бин беше единствениот глумец на Земјата?

Ееееееееееееејјј!!!