во

Да го гледате Дарко Ѓаволот…

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Македонец на шалтер

Тато, ќе одам на концерт на Аца Лукас…