во , ,

Не можеш едноставно да и кажеш на баба ти

Реклама

gladen


Неверојатен Попуст -30%
Бесплатна достава над 2000 ден.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Кога ќе отидеш да мочаш после гајба пиво

На Бил Гејтс му се родил син…