во

Дека бе комши така брзаш??

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Тост со помфрит

За љубавните работи…