во

Детето што беше во Џеваир на коледе се врати сега

Што мислиш?

6 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Ќерката се враќа вечерта дома…

Комшија, имаш чекан?