во

Девојко имаш ли упаљ…

Што мислиш?

26 Поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Мите што правиш? Има ли пензија?

Пуста носталгија, никако не си заминува