во

Доаѓа контролна инспекција во школо…

Гласај!

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Денешниве деца нема да разберат

Мамо, мамо, бремена сум!