во

Драга, може ли вечер да одам на пиво…

Гласај!

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Кажи каков треба да биде човек…

Ми стигна смс порака…