во

Госпоѓо извинете…

Гласај!

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Кога баџото ќе ти направи скали

Кога од нива одиш дирекно на кафенце