во

Има 3 факултети, зборува 6 јазици…

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Станување понеделник сабајле

Проста Математика