во

Него слушај, има една мала земја на Балканот…

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вака блокирале порано, кога немало социјални мрежи

Решив да се женам и сега барам трофазна жена!