во

Када ти понестане аргумената.

argument

Гласај!

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Kada muž i žena gledaju tursku seriju

Kad shvatis da nisi za vezu