во

Еве како ми пале југото секое сабајле у 06:00…

Што мислиш?

2 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Желба на елката од работа…

Готово брат. Чекам на овој што ми дужи…