во

Како најбрзо да станеш пијаница, наркоман, макро…

babite

Што мислите?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Матурантите во Македонија после 10 години

Мама вели: Алкохолот ти е непријател…