во ,

Како се вика дете во рерна на 200 степени?

Што мислиш?

26 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Ај сликај ме вака…

Со што ќе платите за новиот ајфон 8?