во

Kој е тоа копиле да го видам…

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Мали Џокица, што ни дава кокошката ?

Што ќе се добие ако се вкрстат октопод и Прилепчанец?