во

Кондуктер проверува карти во автобусот и прашува еден човек…

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Јас сум овчар !

На првата брачна ноќ, младоженецот и вели на невестата…