во

Леле бре Блажо, ами оти не и смикна и гаќите бре…

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Шо е работ’та Маре, шо плачиш…

Докторе, ич не сум добар…