во ,

Mлад дечко поканил девојка на прв состанок во ресторан…

Реклама

Mлад дечко поканил девојка на прв состанок во ресторан. Го донеле менито и девојката почнала да ги бира најскапите нешта.

Фраерот не се израдувал многу, но се смирувал со мислата дека после вечерата, може ќе му се насмее среќата.

Кога девојката го викнала келнерот по девети пат, не издржал и ја прашал:

– Секогаш ли јадеш толку многу?

– Не, само като имам добиено!


Супер Попуст: -20%
Бесплатна достава над 2000 ден.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вика и шефо, шо ма ти каснеш па и пцуваш по пато?

Враќа се директор на фабрика за производство на мебел од пат од Франција…