во

Медицинската сестра се наведнала над креветот…

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Ретка слика од ајкула стапнала на лего коцка

Докторе, не можам да заспијам…