во

Меѓувреме во Икеа

Што мислиш?

5 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

На Томе пријателите…

Како се однесуваат гостите во ресторан…