во

Мора веднаш да престанеш…

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Му ѕвони на битолчанец мобилниот и…

Абе будало, тргај рацете…