во

Хасо, во едната рака зад грбот држам шише ракија…

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Тој со два факултети – јас со средно

Полничка плавуша се шета во трговски центар…