во , , ,

На базен ли се сончаше?

bazen

Што мислиш?

6 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Што е тоа иронија?

Мамо што има за ручек?