во

Не можам веќе да седам дома!

Што мислиш?

2 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Што има за ручек?

Ќе одиме ли по риба!?