во

Некој ми фрли цигла од трети кат…

glava

Гласај!

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Можиш да зборуваш?

Ти не знаеш како една пијачка да честиш девојка!