во

Новогодишна порака од Скелетор

Што мислиш?

13 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Жена ми сабајлево ми рече дека е КРИВА…

Филинг олд јет?