Продажба!

La Linea v23

699 ден 559 ден

Доставата е бесплатна за нарачки над 1.500 денари.

Плаќањето е при достава, а испораката се врши 3 до 5 работни дена.

Женска маица „La Linea v23“ 100% памук, овозможува премиум удобност во различни големини S, M, L, XL, XXL.

SKU: 1263-W Категорија:

Дополнителни информации

Големини

S, M, L, XL, XXL