во

Ај на македонски?

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Решив да се женам и сега барам трофазна жена!

Драги, ама овој компјутер не работи некако…