во

Која е разликата меѓу просечната македонска плата и сидата?

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Во некое македонско министерство снемало струја…

Срам да ви е, деца!