во , ,

Се оженил Мујо со Фата и и рекол…

Што мислиш?

3 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Спиев со твојата сестра, твојата најдобра пријателка…

Кога жена ќе ја фати инат