во

Секој би се согласил…

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Колку луѓе ќе летаат со вас?

Тато, ај погоди како ми се вика наставничката…