во

Си бил еден ќелав, ама многу ќелав човек…

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Пожелно е да се постават и овакви знаци низ градов…

12 комични илустрации: Мажите некогаш VS. Мажите денес